titris

Taikomųjų inovacijų tyrimų ir rezultatų informacinė sistema

Lietuvių

The Applied Innovation Research and Results Information System

English

Plačiau apie slapukus

Slapukai yra mažas tekstinis dokumentas, Jūsų sutikimu saugomas kompiuteryje, ir padedantis efektyviau veikti mūsų svetainei. Slapukai jokiu būdu nekenkia vartotojo kompiuteriui ar jame laikomiems dokumentams.

Pirmą kartą apsilankius mūsų svetainėje, slapukai perkeliami į Jūsų kompiuterį ir vėliau naudojami kompiuteriui identifikuoti. Tai įprasta naršant tinklalapiuose, tai palengvina Jums naršymą jau lankytame tinklalapyje ir supaprastina prieigą prie skelbiamos informacijos. Dauguma tinklo naršyklių priima slapukus, tačiau Jūs galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymą taip, kad slapukai nebūtų priimami. Tokiu atveju kai kurios šio tinklalapio funkcijos gali neveikti.

Taip pat naudojant slapukus automatiškai fiksuojami tinklalapio lankomumo duomenys: informacija, kiek lankytojų apsilankė, koks yra lankytojų interneto paslaugų teikėjo serverio srities (domeno) pavadinimas, kokia informacija dažniau skaitoma ir pan. Tai padeda mums suprasti, kaip lankytojai naudojasi tinklalapiu, tai suteikia galimybę gerinti teikiamas paslaugas, supaprastinti informacijos pasiekiamumą.