titris

Taikomųjų inovacijų tyrimų ir rezultatų informacinė sistema

Lietuvių

The Applied Innovation Research and Results Information System

English

Inovacijų paramos tarnyba

Inovacijų paramos tarnyba yra VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos (toliau - Konsultavimo tarnyba) struktūrinis vienetas, priskirtas Plėtros padaliniui.

Pagrindiniai Inovacijų paramos tarnybos darbo tikslai - užtikrinti reguliarų ir stabilų bendradarbiavimą su konsultavimo, verslo, mokslo ir inovacijų institucijomis Lietuvoje bei užsienyje, rinkti ir analizuoti finansinių išteklių galimybes organizacijos ir paslaugų projektų įgyvendinimui, teikti paraiškas, įgyvendinti tarptautinius ir nacionalinius projektus, vykdyti EIP veiklos koordinavimo funkcijas. Profesionaliai, atsakingai, kokybiškai teikti konsultacijas Konsultavimo tarnybos darbuotojams, žemės ūkio veiklos subjektams, fiziniams ir juridiniams asmenims apie inovacijų kūrimą, bandymą, diegimą į praktiką reikalingus veiksmus per nacionalines ir tarptautines projektines bei neprojektines veiklas.

Inovacijų paramos tarnybos vadovė – Lina Žukauskienė. Informacija telefonu +37065818456 arba el. laišku lina.zukauskiene@lzukt.lt